HAKKIMIZDA

KÜRESEL VE ÖNCÜ BİR MARKA

Alman Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) u-PVC profillerinden imal edilen kapı pencere ve kış bahçesi ürünleri, HATEK Yapı Sistemleri. tarafından satılıyor.
Almanya'dan ithal ettiği üstün kaliteli Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) u-PVC profil sistemlerinin Türkiye'de montajını yapmakta ve yurt dışına ihraç etmektedir.
HATEK Yapı Sistemleri çeşitli profil ve ek profil seçenekleri ile çok yönlü tasarıma ve imalata uygun olan, pencere sistemlerinin yanı sıra, panjur elemanları, sineklik, giriş kapıları, merdiven önleri, sürme kapılar, Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi gibi profil sistemlerinin üretimini de gerçekleştiriyor.
HATEK Yapı Sistemleri., bu hizmetlerin yanında Alman Rodenberg alüminyum kapıları Türkiye’ye getirerek müşterilerine sunuyor. Villa ve daire kapı panellerinde Avrupa’nın bir numarası olan Alman Rodenberg firması, 28 senelik üretimi boyunca sattığı 1,75 milyon adetten fazla kapı paneli ile müşterilerine kalite, tasarım ve emniyet konularında güven vermektedir.
İnşaa Edin
Yaratıcılığınızın Kilidini Açın
Üstün Tasarım
Yapı
Gelişmiş Hız
Ömür Boyu Destek

HATEK YAPI yaşam alanınıza güç katın

Müşteri Memnuniyeti

99%

Yapı Denetimi

90%

Isı Yalıtımı

99%

İŞ ORTAKALRIMIZ

Mükemmel bir hizmet sunmaya kendini adamış profesyonel bir ekip.

KÜRESEL VE ÖNCÜ BİR MARKA OLARAK HATEK YAPI

İLETİŞİM