o-Terrace o/Terrace+

Bahçe yolları, verandalar, teraslar ve havuzlar için tasarlanan Twinson Terrace, açık hava yer kaplamalarında uygulanabilecek olan en mükemmel çözümdür. Bakımı kolay, su geçirmez, çürümeye karşı dayanıklı ve parçalanmayan bu paneller, aynı zamanda dokunması şık bir görüntüye sahiptir. Bu paneller çift yüzeylidir. Böylece daha sağlam veya daha estetik görünüşten biri seçilebilir. Monte edilmesi çok kolaydır. Paneli gereken ebatta kesmek, gizli sistemi kullanarak çerçeveye monte etmek ve kenarları Twinson Terrace ürünü ile kaplamak yeterlidir. Veranda ve DECK yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ahşap ve PVC’nin en üstün özelliklerini birleştiren Twinson Terrace ile bahçenizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Twinson Terrace, ahşap ve polimer içerikli malzemeler için Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V. (ahşaptan yapılan materyallerin uygunluğunu kontrol eden komite) tarafından verilmiş olan onay mührünü taşımaktadır. Yapılan testleri ve ürünleri gözlemleyen bağımsız denetçiler, son kullanıcların uzun ömürlü ve en kaliteli teknik ürünleri almasını garanti eder.

o-Wall (Çit Sistemi)

Twinson ile yapılan Deceuninck Çit Sistemi de ,PVC malzemenin yüksek dayanıklılık ve uzun ömürlülük özelliklerini taşımaktadır.

Deceuninc kÇit sistemi ,dayanıklılık özelliğini korumak ile birlikte herhangi bir boyama yada renklendirmeye gerek bırakmadan, dış mekan elemanlarının doğallığı ile uyumlu biçimde kullanılabilmektedir.Teras malzemeleri kırılmaz,kıymıklanmaz yada çürümez.Teras profilleri UV ışınlarına dayanıklıdır ve böcekler tarafından zarar görmez.Kaza eseri oluşabilcek olası lekelenmeler basınçlı bir temizleyici ile kolayca temizlenebilir.

Deceuninck’in Twinson tabanlı üretimi olan, Çit malzemesi ;Tropik sert ahşap malzemelerin sahip olduğu tüm avantajlara sahip olmasına karşın ,Tropik Sert ahşap gibi yağmur ormanlarını tehdit eden bir şekilde tedarik edilmemektedir.Twinson ürünler PEFC Sertifikalıdır. Bunun anlamı ,Twinson ürünlerde kullanılan ahşap sürdürülebir ve ticari amaçla üretilen ve yönetilen yapay ormanlardan gelmektedir.

Twinson ürünler kullanım ömürleri oldukça uzundur. Ürünler yıllar boyunca kaliteli bir servis garantisi altında olsa da,kullanılabilir Ömürlerini tamamladıktan sonra %100 oranında geri dönüştürlerek kalitesinden hiç bir şey kaybetmeden yeniden kullanılabilir.

ÖZELLİKLER

Twinson® profilleri %100 geri dönüştürülebilir ve çabuk yetişen ormanlardan elde edilen malzemeler ile üretilir. Bu sayede en ufak parçaları bile Twinson® geri dönüşüm çatanları ile toplanarak dönüşüm garantisi verilir.

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLTİŞİME GEÇELİM