KIŞ BAHÇESİ Sistemleri

Bahçeniz ve eviniz arasında yaşanabilecek ferah bir ortam oluşturulan Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ Sistemleri, bir çok nedenlerden dolayı özel konutlar için günümüzün vazgeçilmez gereksinimlerinden birisi haline geldi.

Şöyle ki ;
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ söz konusu olunca hayal dünyası sınır tanımıyor. Çok uzun zamandan beri Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer)  KIŞ BAHÇESİ sayesinde oturma alanı yaratmanın en güzel şekli görülmekte ve en akla gelmez şekilleri gerçekleştirebilmek için bin bir seçenek bulunmaktadır.

Her defasında kesinlikle evin tarzına uygun ve çok yönlü avantajlar sağlayan bir çözüm bulunmaktadır. Çünkü bir Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ dışarıdaki yeşili içeriye taşıyor ve bir nevi klima görevi görüyor.

Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİNİN size ne gibi avantajlar sunduğunu ve hangi normlara göre yapılması gerektiğini aşağıdaki konulara göre yapılması gerektiğini aşağıdaki konuları etüd ederek inceleyebilirsiniz.

• Bahçenizde yaşanılacak bir alan yaratır.
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi Sistemleri size, yaşadığınız ortamı en çarpıcı, en etkili biçimde genişletilme olasılığı sunar. Zemin üzerinde yükselip, sürgülü kapı sistemlerine haiz ferah genişletilmiş Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİNİN, size sunduğu seçenekler inanamayacağınız kadar çok.

• Isı, ışık ve hava koşullarının düzenlenip, dengelenmesi sebebi ile bitkilerinizin yaşamı için mükemmel bir ortam oluşturur.
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi; ısı, ışık ve hava koşullarının düzenlenip, dengelenmesi ile bitkilerin yaşamı için mükemmel bir ortam oluşturur.Amatör bir bahçıvan bile, yaşanılan bölgenin iklim koşullarında yetiştirilmesi imkansız olan bitki veya çiçekleri kolaylıkla yetiştirebilir.

• Güzide mevsimler Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇENİZDE hiç bitmez.
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi; içindeki camlı pencereler, güneş ışığını yansıtan ısı camlar vasıtası ile tüm yıl boyunca ısıyı aynı seviyede tutar. Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ aynı zamanda güneş ısısını depolayarak, bitişik odalarda sirküle etmesi gibi avantaj ve özelliklerden dolayı evinizin ısı dengesini mükemmel biçimde sağlar.

• Ses yalıtımında yardımcı olur.

• Daha fazla yer kazandırır
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi Sistemleri yaşadığınız ortamı en çarpıcı,en etkili biçimde genişletebilme olasılığı sunar.
Zemin üzerinde yükselip, sürgülü kapı sistemlerini haiz ferah genişletilmiş Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ Sistemleri ile size sunulan seçenekler inanamayacağınız kadar çoktur. Mükemmel şekilde dizayn edilmiştir,giriş kapısı önündeki basit veranda (sundurma) bile yaşamınıza üstün konfor sunmaktadır.

• Güneş enerjisinden faydalanın
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi Sistemleri sıcağı muhafaza edip,soğuğu geçirmez. Tam bir iklim dengeleyicisi rolu ile evinizin enerji dengelenmesini ayarlar. Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ içindeki camlı pencereler, güneş ışığını yansıtan ısı camlar vasıtası ile tüm yıl boyunca ısıyı aynı seviyede tutar.

• Yeşili evinize getirin
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi Sistemleriılıman iklim, içeride ve dışarıdaki ısının dengelenmesi ile bir çok bitki için ideal bir ortan yaratır. Amatör bir bahçıvan bile dünyamızın yaşamakta olduğumuz bölgesinde yetiştirilmesi imkansız olan bitki veya çiçekleri kolaylıkla yetiştirebilir.
Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) KIŞ BAHÇESİ sistemi, sunduğu kolaylıklar ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir.
Sistem, Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) PVC’nin ısı ve ses yalıtımı, aluminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özellikleri bir araya getirmiştir.Çelik kafes, içten Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) PVC profiller, dıştan elektrostatik alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.
Sürme, katlanır, devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteler ile komple bir sistemdir.

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLTİŞİME GEÇELİM