Rodenberg – Kapı Modelleri

Hatek Yapı Sistemleri, 1998 yılından beri ithal uPVC pencere profil sistemleri ile çeşitli ihtiyaçlara ve mimari tasarımlara uygun olarak elit bir müşteri kesimine proje bazında sistem çözümü üretiyor.
Hatek Yapı Sistemleri, bu hizmetlerin yanında Alman Rodenberg alüminyum kapıları Türkiye’ye getirerek müşterilerine sunuyor.
Villa ve daire kapı panellerinde Avrupa’nın bir numarası olan Alman Rodenberg firması, 28 senelik üretimi boyunca sattığı 1,75 milyon adetten fazla kapı paneli ile müşterilerine kalite, tasarım ve emniyet konularında güven veriyor.

 Ahşap Görünüm ve Düz Renkli Yeni Trendler

Rodenberg, bir öncü olarak rakiplerinden çok üstün niteliklere sahip. En önemli özelliği ise, farklı tasarımlara ek olarak dış kaplamanın alüminyum panel (min.2 mm kalınlık) olması nedeniyle dış etkenlere karşı dayanıklılığı.

  Avantajları

• Tüm fiyat sınıflarında ve yaşam tarzına uygun 500’den fazla model sunması, • 2000‘e yakın tüm RAL ve yapısal renklerin müşteriye özel kullanımı,
• 180’i aşan folye dekor renkli kaplamaları,
• PVC, Aluminyum, ahşap desen, çelik ve cam uygulamaları,
• 1,1 W/m2 K U-değeri ile son dönemde ülkemizde konutlarda ısı yalıtımının zorunlu bir hal almasıyla ön plana çıkan U-değerlerinin Rodenberg kapı panellerinde emniyet faktöründen sonra üzerinde en çok durulan konu olması,
• Modellere göre kullanmakta olduğu VSG ve ESG emniyet camları, bunun yanında DIN 52290’a göre WK3 emniyetli olması (2’şer mm’lik çelik plakalar ve 6mm’lik camlar ile güçlendirilmiş),
• 36 dB’ye kadar ses yalıtımı sağlaması.

  Yeni Modeller Yeni Yüzey Trendlerine Göre Şekilleniyor

Tüm modellerde ortak net bir tasarımla, kare ışıklıklar, renkli tasarım dizayn alanları ve ince oyulmuş kabartmalarla yaratıcı bir birliktelik ortaya koyuyor. Panel dolgu alanında entegre paslanmaz çelik kavrama kolları genel kapı görüntüsü ile mükemmel uyumlu bir hava veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLTİŞİME GEÇELİM