Hebeschiebe Sürme Sistemi
HEBESCHIEBE

Hebeschiebe Sürme Sistemi Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe), ev ve işyerlerinizdeki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.

Basit sürme sistemlerine oranla çok daha yüksek sızdırmazlık ve yalıtım değerlerine sahip (EN 13115, EN 1026, EN 1027, EN 12211) Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe) ile yaşadığınız mekanın görselliğinden ve ferahlığından ödün vermeksizin hem dış ortam hava şartlarından korunacak, hem de çok daha etkin bir güvenlik olanağı ile yaşam alanınızda oluşacak şeffaf duvarın konforunu yaşayacaksınız.

Hebeschiebe, şıklık ve mekandan tasarruf sağlama özelliğinin yanı sıra, oldukça geniş bir cam yüzeyli bölmeyi hiç güç sarfetmeden, tek bir el hareketiyle açabilmenizi sağlar.

Hebeschiebe, kullanılacak alanın genişliğine bağlı olarak sabit ve hareketli parçalardan oluşabileceği gibi, tüm kanatlar hareketli olacak şekilde 2-3-4 parça olarak da uygulanabilmektedir. 12 metreye kadar açıklıkları 4 kanat seçeneği ile kapatmaya ve 3 metre genişliğinde tek parça kanat uygulamasına imkan tanıması ile Hebeschiebe, kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve ferahlığı bir araya getiren en iyi çözüm niteliğindedir.

Sağlamış olduğu statik değerler, her tip cam uygulamasına olanak tanıyan çıta yapısı, çok geniş dekoratif kaplama seçenekleri ve aluminyum sistemlere göre sağladığı fiyat avantajı ile mimari projelerde gün geçtikçe artan geniş dışa açılım noktalarında, Hebeschiebe mükemmel bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Özellikleri

Her bir bölün miktar,büyüklük ve işlevini söz konusu mekanın olanaklarına uygun bir şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz:iki ,üç ya da dört parçadan oluşan konbinasyonları mevcut olup, beyaz ve farklı dekoratif kaplama renklerine sahiptir. Teknik özellikleri Detaylı İncelemek için Tıklayın

Renkler

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLETİŞME GEÇELİM