71 mm Elite Serisi

ELİTE Sistemi, 71 mm genişliğindeki, 5 odacıklı tasarımı ile INOUTIC kalitesini bir araya getirmektedir.

Elite Sistemi içerisindeki ürün çeşitliliği ile sisteme bütünlük kazandırılmış, böylelikle, çok özel detaylara bile mükemmel çözümler oluşturulmuştur.
Özellikle sistemde standart kanat profiline ilave olarak yer alan, Elite damlalıklı kanat seçeneği ile pencereye hem estetik açıdan farklılık kazandırılmış, aynı zamanda pencerenin dış yüzeyinde suyun tahliyesi de hızlandırılmıştır.
Elite Sistemi, hem 5 odacıklı olması, hem de TPE conta uygulaması ile pencereye mükemmel izolasyon özelliği kazandırmaktadır. Sisteme ait, IFT-Rosenheim’da gerçekleştirilen ısı iletim katsayısı Uf=1.3 W/m2K olarak belgelendirilmiştir.

Özellikleri

Inoutic pencere Profilleri,enerjiden tasarruf sağlar.Pencerelerde ve kapılarda kullanıldığında hem konfor hemde ısınma masraflarını azaltır.Ayrıca Tüm ürünler çevre dostudur.Her açılım Tipine uygundur:Çift kanatlı pencereler ve yandan/üstten açılır pecereler;çeşitli tarzlarda kombinasyonlu kapılar ve verandalar. Çeşitli türlerde ve ebatlarda özel konstrüksiyonlar yapılabilir,farklı kalınlıklarda camlar takılabilir.

Renkler

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLTİŞİME GEÇELİM