84 mm Eforte Serisi

ELİTE Serisi84 mm taban genişliğine sahip Eforte sistemi benzersiz özellikleri ile geleceğin pencere sistemi olarak tasarlanmıştır. Geleneksel demir destek sacı kullanımı ile bile, ilave yalıtım elemanlarına ihtiyaç duymadan Uf- 0.95 W/m²K gibi yüksek bir ısı yalıtım değerine ulaşarak tartışılmaz biçimde üstün bir tasarıma sahip olduğunu en iyi biçimde kanıtlamaktadır.

Sadece sağladığı üstün yalıtımı değerleri ile değil, aynı zamanda esnek yapı ve bağlantı teknolojisi ile tabandan tavana 2.6 metre yüksekliğinde pencereler tasarlamaya imkan tanımakta, ayrıca 24 mm’den 56 mm’ye kadar sağladığı cam boşluğu ile özel güvenlik camları ve akustik camları da üzerinde taşımaya izin vermektedir.

Sunduğu yalıtım özellikleri renk seçenekleri ve statik dayanım değerleri ile eski binalardan yeni inşaatlara ve hatta yüksek iş merkezlerinde, PVC’nin vermiş olduğu avantajlardan vazgeçmeden cephe uygulamalarına kadar geniş bir alanda kullanılmak için tasarlanmıştır.

Özellikleri

Inoutic pencere Profilleri,enerjiden tasarruf sağlar.Pencerelerde ve kapılarda kullanıldığında hem konfor hemde ısınma masraflarını azaltır.Ayrıca Tüm ürünler çevre dostudur.Her açılım Tipine uygundur:Çift kanatlı pencereler ve yandan/üstten açılır pecereler;çeşitli tarzlarda kombinasyonlu kapılar ve verandalar. Çeşitli türlerde ve ebatlarda özel konstrüksiyonlar yapılabilir,farklı kalınlıklarda camlar takılabilir.

Renkler

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ!

İLTİŞİME GEÇELİM